KATEGORIA: Multimedia
Pokaż:
Sortuj według:

Nero Media Player

Nero Media Player to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych z poziomu naszego komputera. Jest to propozycja dla osób, które oprócz standardowej funkcji odtwarzania audio, potrzebują kilku bardziej rozbudowanych modułów. Aplikacja ta pozwala bowiem na strumieniowanie mediów (między innymi odsłuch radiostacji internetowych), a także tworzenie play list ulubionych przez nas plików audio bądź też radiostacji internetowych. Nero Media Player obsługuje najpopularniejsze formaty dźwiękowe, do których zaliczamy między innymi MP3, WAV, AAC. Aplikacja została również zaopatrzona w funkcje rippowania płyt audio do formatu cyfrowego - MP3, HE-AAC, TwinVQ, WMA, WAV. Częstotliwość zgrywania oscyluje wokół zakresu 96- 320 KB/s. Spolszczenie programu posiada intuicyjny instalator, który przeprowadzi nas przez proces polonizacji.

299 kb | 2012-07-24

pobierz teraz

PicaJet Free 2.6.0.637

PicaJet Free 2.6.0.637 to zaawansowany program do przeglądania oraz zarządzania plikami multimedialnymi. Aplikacja pozwala między innymi na stworzenie miniaturek zdjęć, przeglądanie poprzez miniaturki, wysyłanie ulubionych zdjęć znajomym poprzez wbudowany program pocztowy, dodawanie napisów do grafiki, usuwanie efektu czerwonych oczu, segregację poprzez kategorie, tworzenie albumów, ocenianie zdjęć oraz zarządzanie wielkością/jakością zdjęcia. PicaJet pozwala także na szybki i prosty import własnych plików graficznych z aparatu bądź też kamery podłączonej do komputera, przenośnego dysku twardego, płyty DVD/CD jak i z folderu wskazanego na dysku twardym. Dzięki prostym funkcjom PicaJet jest jednym z bardziej rozpoznawalnych programów dla początkujących użytkowników, którym niepotrzebne są zaawansowane opcje edytorskie. Spolszczenie programu należy przekopiować do folderu Languages, znajdującego się w folderze głównym aplikacji. Następnie w opcjach programu należy wybrać język polski.

23 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

ProgDVB 6.85.8

ProgDVB 6.85.8 to program służący do obsługi telewizji cyfrowej. Za jego pomocą można także słuchać radia internetowego. Aby poprawnie odbierać programy telewizyjne, należy połączyć się poprzez satelitę cyfrową. Ewentualnie istnieje także możliwość oglądania danej telewizji przez Internet. ProgDVB obsługuje takie standardy cyfrowe, jak DVB-S (satellite), DVB-S2, DVB-C (cable), DVB-T, IPTV. Dostępna jest także opcja oglądania kanałów zakodowanych przez dostawcę, jednak do poprawnego wyświetlania potrzebne są dodatkowe pluginy, instalowane oddzielnie. Aplikacja obsługuje podstawowe możliwości, znane z dekoderów cyfrowych, a wśród nich możemy znaleźć: EPG, teletekst, napisy, nagrywanie z radia i TV, harmonogram zadań, obsługę Diseqc, obsługę wielu satelitów, filtry, ulubione czy chociażby obsługę wtyczek i pluginów. Pliki spolszczenia należy wypakować do folderu, w którym zainstalowany został program.

94 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

REAPER 4.25

REAPER 4.25 to zaawansowane narzędzie służące do nagrywania oraz edycji ścieżki dźwiękowej. Dzięki wielu funkcjom programu użytkownik jest w stanie nie tylko nagrywać dźwięk, ale także edytować go, a nawet miksować. Główną zaletą aplikacji jest wsparcie dla wielu zaawansowanych pluginów oraz efektów, które w znaczny sposób wspomagają operacje na dźwiękach. Dzięki REAPER użytkownik jest w stanie stworzyć własny utwór, zmiksować dwa różne utwory do siebie, edytować je efektami dźwiękowymi czy też po prostu poprawić jakość ścieżki dźwiękowej. Możliwości tego narzędzia są tak naprawdę ograniczone jedynie inwencją twórczą użytkownika oraz jego umiejętnościami. Program obsługuje takie pluginy dźwiękowe, jak VST, VSTi, DX, DXi i AU. Dzięki zaawansowanym skryptom, które zostały wykorzystane przy programowaniu REAPERa, użytkownik jest w stanie zakodować dźwięk we własnym formacie muzycznym. Aplikacja obsługuje oczywiście najpopularniejsze formaty dźwiękowe, z MP3 i WAV na czele. Spolszczenie programu należy wypakować do folderu LangPack, znajdującego się w miejscu, gdzie zainstalowana została aplikacja.

188 kb | 2012-07-14

pobierz teraz

VideoCacheView 2.32

VideoCacheView 2.32 to bardzo ciekawy program wspomagający codzienne przeglądanie Internetu. Zasada aplikacji jest bardzo prosta – skrypt przeszukuje cache przeglądarki internetowej i wyodrębnia z niej pliki video, jakie wcześniej oglądaliśmy, surfując w sieci. Zapisuje je na dysku, by w późniejszym czasie była możliwość ich ponownego obejrzenia, jednak w trybie offline. Urządzenie to jest szczególnie przydatne dla użytkowników posiadających słabe łącze internetowe. Od teraz raz zbuforowany filmik na zawsze pozostanie na naszym dysku. Narzędzie współpracuje z najbardziej popularnymi przeglądarkami internetowymi - Internet Explorer, Google Chrome oraz te oparte na silniku Gecko. Do tych ostatnich zaliczyć można między innymi Firefoxa. Plik spolszczenia zawarty w paczce należy skopiować do folderu, w którym zainstalowany został program.

2 kb | 2012-07-11

pobierz teraz

WebcamMax 7.6.5.2

WebcamMax to narzędzie służące do pobierania informacji z obrazu przesyłanego przez kamerkę internetową. Program pozwala na modyfikację ilości klatek na sekundę poprzez nakładanie różnego rodzaju filtrów. Efekty są widoczne w komunikatorach internetowych, które uprzednio należy zdefiniować. Istnieje możliwość nadania uprawnień tylko wybranym programom. Aplikacja posiada bardzo przystępny w obsłudze interfejs, z którym problemów nie będzie miał żaden użytkownik. Wszelkie istotne informacje zostały zawarte w prawym panelu, tak, aby każdy był w stanie je zauważyć. Narzędzie oferuje także możliwość odtwarzania plików multimedialnych. Istnieje również funkcja podglądu aktualnego obrazu z kamery internetowej bądź też z fragmentu pulpitu, co szczególnie przydaje się podczas prowadzenia prezentacji. Aplikacja posiada szeroką bazę efektów specjalnych oraz filtrów, które możemy wykorzystać w swojej pracy. Plik Polish.lan ze spolszczenia kopiujemy do folderu langs7, który znajduje się w miejscu zainstalowania programu.

11 kb | 2012-07-11

pobierz teraz

Winamp 5.63

Winamp to najpopularniejsze darmowe narzędzie służące do odtwarzania plików muzycznych, jak i filmowych. Poprzez wiele lat rozbudowany został o wiele dodatkowych opcji, które czynią go wyjątkowym kombajnem multimedialnym. Przy czym warto zaznaczyć, iż pożerane przez niego zasoby systemowe są naprawdę małe. Narzędzie to obsługuje większość popularnych formatów muzycznych i filmowych, jednak do poprawnego działania video w większości przypadków potrzebne są dodatkowe kodeki. Winamp oferuje także możliwość zgrywania plików audio zapisanych na płycie, przetwarzając je na pliki mp3, bądź też inne, wybrane przez użytkownika. Istnieje także operacja odwrotna – nagrywanie wybranych plików muzycznych na płytę. Narzędzie obsługuje także streamy nadawane przez Internet, co pozwala na cieszenie się radiem internetowym, a nawet telewizją. Spolszczenie zawiera instalator do wersji 5.63, który bezproblemowo przeprowadzi każdego użytkownika przez proces polonizacji.

2.05 mb | 2012-07-11

pobierz teraz

Online TV Player

Online TV Player to program, dzięki któremu możemy oglądać na swoim komputerze na żywo kanały telewizyjne z całego świata, bez konieczności posiadania tunera TV. Wystarczy połączenie z Internetem, aby cieszyć się nieprzerwanym dostępem do naszych ulubionych stacji. Żaden operator cyfrowy nie da nam tak dużej dowolności - do wyboru mamy ponad 1000 kanałów, a stale dodawane są nowe. Ponadto, program obsługuje rozdzielczości 16:9 i Full HD, dzięki czemu przy odpowiednio szybkim łączu możemy cieszyć się najwyższą jakością programów, nierzadko lepszą niż an telewizorze (nie wszystkie telewizory są zgodne ze standardem Full HD). Ponadto, program udostępnia tez kanały dostępne na kanale cyfrowym, dzięki czemu nie musimy posiadać telewizora z tunerem - wystarczy komputer, tudzież podłączony do telewizora. Ponadto, program daje możliwość słuchania kilkuset stacji radiowych z całego świata, także w czasie rzeczywistym. Spolszczenie w formie pliku językowego, który należy pobrać a następnie umieścić pomiędzy innymi plikami językowi programu. potem wystarczy już tylko zmienić język na polski w opcjach Online TV Player.

11 kb | 2012-04-24

pobierz teraz

Free Video Converter

Free Video Converter to program służący do konwersji plików video. Program ma wbudowane wiele kodeków (m.in. AVI, MP4, PSP, 3GP, MKV, WMV, ASF, MOV, QuickTime, VCD, VOB), dzięki czemu zmienienie rozszerzenia pliku nie powinno sprawiać problemu nawet przy najrzadszych formatach. Program jest bardzo łatwy, dzięki czemu nie wiedząc, jaki format odtwarza np. nasza komórka, wystarczy ustawić konwertowanie dla danego modelu telefonu - program sam ustali najbardziej optymalny format wyjściowy. Aplikacja pozwala też na konwertowanie plików bez zmieniania jego formatu - możemy zmniejszyć wagę filmu bez zmiany długości (niższa jakość), czy też dodać ścieżkę dźwiękową do filmu. Program pozwala na podstawowe modyfikacje w nagraniach video. Dzięki prostej obsłudze, jest programem, który powinien zaspokoić potrzeby każdego filmowca-amatora, niedysponującego profesjonalnymi programami do obróbki video. Pobrane spolszczenie wypakowujemy na dysk twardy komputera, następnie umieszczamy w folderze z programem w katalogu lang. Po uruchomieniu programu i ustawieniu języka polskiego, mamy w pełni spolonizowana wersję aplikacji.

1 kb | 2012-04-18

pobierz teraz

Free CD Ripper

Free CD Ripper to program, który pozwala na bezstratne kopiowanie plików z dysków CD (nawet tych zabezpieczonych!), na dysk twardy komputera. Program wyróżnia możliwość zgrywania plików bez zmiany rozszerzenia oraz możliwość konwertowania plików na format MP3 bezpośrednio podczas zgrywania. Konwertowanie możemy też dowolnie konfigurować i tka możemy ustawić bitrate utworu, procentowy wskaźnik jakości czy też sam rodzaj kompresji. Program pozwala też na edycję informacji takich jak tytuł utworu, wykonawca, czy płyta z którego pochodzi zgrywany aktualnie utwór. Dane zapisywane są w postaci ID3Tagów i możemy je potem przeglądać w czasie odtwarzania muzyki. Program potrafi też samodzielnie wyszukiwać na podstawie melodii wykonawcę i tytuł utworu. Aplikacje pozwala też na nagrywanie utworów z dysku twardego komputera na dyski CD i DVD. Tu też twórcy dali nam kilka ciekawych opcji, jak np. kopie w postaci obrazów płyt.

2 kb | 2012-04-18

pobierz teraz
NAJLEPIEJ OCENIANE

spolszczenie do El Matador dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Spolszczenie do I Am Alive, klimatycznej gry z bardzo wciągajacą...

Kategoria: Gry

Theme Hospital to kultowa już strategia ekonomiczna przedstawiająca...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do WALL-E. Gra dla dzieci oparta na motywach filmu...

Kategoria: Gry

spolszczenie do Big Scale Racing dostępne na SPOLSZCZENIA.PL

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Red Faction: Guerrilla. Tytuł ten ponownie przenosi...

Kategoria: Gry

Wstrząsająca, zaskakująca, dojrzała, obnażająca psychikę żołnierza,...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do The Lord of the Ring: War of the Ring. Strategia...

Kategoria: Gry

Spolszczenie do Midtown Madness 2, szalonej wyścigówki, w której...

Kategoria: Gry

NAJPOPULARNIEJSZE
Far Cry 3
40341

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Kategoria: Gry

Tropico 4
28751

Kategoria: Gry

Fallout 3
27787

Kategoria: Gry

BioShock
27787

Kategoria: Gry

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Z

American Gods [1x06] A Murder of Gods. Głównym bohaterem jest Cień - mężczyzna skazany na trzy lata...

Kategoria: Napisy do filmów

American Gods [1x05] Lemon Scented You. Głównym bohaterem jest Cień - mężczyzna skazany na trzy lata...

Kategoria: Napisy do filmów

American Gods [1x04] Git Gone. Głównym bohaterem jest Cień - mężczyzna skazany na trzy lata więzienia...

Kategoria: Napisy do filmów

American Gods [1x03] Head Full of Snow. Głównym bohaterem jest Cień - mężczyzna skazany na trzy lata...

Kategoria: Napisy do filmów

American Gods [1x02] The Secret of Spoons. Głównym bohaterem jest Cień - mężczyzna skazany na trzy lata...

Kategoria: Napisy do filmów

American Gods [1x01] The Bone Orchard. Głównym bohaterem jest Cień - mężczyzna skazany na trzy lata...

Kategoria: Napisy do filmów

Between [2x06] Don't Look Back. Serial "Between" opowiada o wydarzeniach w mieście, które zostaje objęte...

Kategoria: Napisy do filmów

Between [2x05] Horatio Rising. Serial "Between" opowiada o wydarzeniach w mieście, które zostaje objęte...

Kategoria: Napisy do filmów

Between [2x04] Extraction. Serial "Between" opowiada o wydarzeniach w mieście, które zostaje objęte...

Kategoria: Gry

Between [2x02] Us vs Them. Serial "Between" opowiada o wydarzeniach w mieście, które zostaje objęte...

Kategoria: Napisy do filmów

Between [2x01] Get Out of Town. Serial "Between" opowiada o wydarzeniach w mieście, które zostaje objęte...

Kategoria: Napisy do filmów

Lata 50. XX wieku. Eilis Lacey, młoda dziewczyna z Irlandii, opuszcza rodzinny kraj i wyrusza do Ameryki,...

Kategoria: Napisy do filmów

Colony [2x13] Ronin. Los Angeles zostaje opanowane przez kosmitów. Podczas gdy część mieszkańców czerpie...

Kategoria: Napisy do filmów

Colony [2x12] Seppuku. Los Angeles zostaje opanowane przez kosmitów. Podczas gdy część mieszkańców czerpie...

Kategoria: Napisy do filmów

Przedstawiam Spolszczenie do Corel PaintShop pro X9 (19.2.0.7) Spolszczenie obsługuje programy: PaintShop...

Kategoria: Graficzne

Colony [2x11] Lost Boy. Los Angeles zostaje opanowane przez kosmitów. Podczas gdy część mieszkańców...

Kategoria: Napisy do filmów

Colony [2x10] The Gardens of Beasts. Los Angeles zostaje opanowane przez kosmitów. Podczas gdy część...

Kategoria: Napisy do filmów

Colony [2x09] Tamam Shud. Los Angeles zostaje opanowane przez kosmitów. Podczas gdy część mieszkańców...

Kategoria: Napisy do filmów

The Night Of [1x08] The Call of the Wild. Współczesny Nowy Jork. Naz Khan, pochodzący z Pakistanu student,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Night Of [1x07] Ordinary Death. Współczesny Nowy Jork. Naz Khan, pochodzący z Pakistanu student,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Night Of [1x06] Samson and Delilah. Współczesny Nowy Jork. Naz Khan, pochodzący z Pakistanu student,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Night Of [1x05] The Season of the Witch. Współczesny Nowy Jork. Naz Khan, pochodzący z Pakistanu...

Kategoria: Napisy do filmów

The Night Of [1x04] The Art of War. Współczesny Nowy Jork. Naz Khan, pochodzący z Pakistanu student,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Night Of [1x03] A Dark Crate. Współczesny Nowy Jork. Naz Khan, pochodzący z Pakistanu student, zostaje...

Kategoria: Napisy do filmów

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, w Europa Universalis IV gracz wciela się w rolę szarej eminencji,...

Kategoria: Gry

Gwiazdor filmowy Vincent Chase oraz jego chłopcy - Eric, Turtle i Johnny - powracają... i ponownie nawiązują...

Kategoria: Napisy do filmów

Młody informatyk Caleb wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje...

Kategoria: Napisy do filmów

Etherium to RTS w realiach science-fiction stworzony przez niezależne studio Tindalos Interactive. Wybieramy...

Kategoria: Gry

Opowieść o życiu Mojżesza, który uwolnił Izraelitów z niewoli egipskiej i poprowadził do Ziemi Obiecanej. Pobierz...

Kategoria: Napisy do filmów

Ukrywająca się w swoim apartamencie kobieta stawia czoła licznej grupie morderców nasłanych przez jej...

Kategoria: Napisy do filmów

Fear the Walking Dead [3x02] The New Frontier. Osadzony w tych samych realiach co "The Walking Dead"...

Kategoria: Napisy do filmów

Fear the Walking Dead [3x01] Eye of the Beholder. Osadzony w tych samych realiach co "The Walking Dead"...

Kategoria: Napisy do filmów

Fargo [3x02] The Principle of Restricted Choice. Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa...

Kategoria: Napisy do filmów

Fargo [3x01] The Law of Vacant Places . Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy...

Kategoria: Napisy do filmów

Fear the Walking Dead [2x15] North. Akcja serialu dzieje w Los Angeles, w czasie kiedy epidemia wirusa...

Kategoria: Napisy do filmów

Fear the Walking Dead [2x14] Wrath. Akcja serialu dzieje w Los Angeles, w czasie kiedy epidemia wirusa...

Kategoria: Napisy do filmów

Gotham [3x21-22] Destiny Calling / Heavydirtysoul. James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham...

Kategoria: Napisy do filmów

Gotham [3x20] Pretty Hate Machine. James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna...

Kategoria: Napisy do filmów

Gotham [3x19] All Will Be Judged. James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna...

Kategoria: Napisy do filmów

Gotham [3x18] Light the Wick. James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna...

Kategoria: Napisy do filmów

Gotham [3x17] The Primal Riddle. James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna...

Kategoria: Napisy do filmów

Gotham [3x16] These Delicate and Dark Obsessions. James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham...

Kategoria: Napisy do filmów

Homeland [6x12] America First. Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje...

Kategoria: Napisy do filmów

Homeland [6x11] R is for Romeo. Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje...

Kategoria: Napisy do filmów

Homeland [6x10] The Flag House. Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje...

Kategoria: Napisy do filmów

Homeland [6x09] Sock Puppets. Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje...

Kategoria: Napisy do filmów

Homeland [6x08] alt.truth. Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje się...

Kategoria: Napisy do filmów

Homeland [6x07] Imminent Risk. Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje...

Kategoria: Napisy do filmów

Whit Charmichael, podróżując między światami i szukając ratunku dla przeludnionej Ziemi, jako jedyny...

Kategoria: Napisy do filmów

Trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej...

Kategoria: Napisy do filmów

Pobierz napisy do wersji Interstellar.2014.R6Historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi...

Kategoria: Napisy do filmów

Spolszczenie do I Am Alive, klimatycznej gry z bardzo wciągajacą fabułą. Nie ma w grze chaotyczności...

Kategoria: Gry

IECacheView to niewielki i prosty w obsłudze programik, który przeszukuje pamięć podręczną przeglądarki...

Kategoria: Narzędziowe

ImgBurn to prosty program służący do wypalania obrazów płyt na dyskach CD, DVD, Blu-Ray, HD DVD. Aplikacja...

Kategoria: CD/DVD/CD-RW

Jean-Claude Van Johnson [1x01] Pilot Serial komediowy Jeana-Claude'a Van Damme'a, jest nadzwyczaj pozytywną...

Kategoria: Napisy do filmów

Była super-bohaterka postanawia zmienić swoje życie i zostaje prywatnym detektywem. Pobierz polskie...

Kategoria: Napisy do filmów

Jupiter Jones urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o...

Kategoria: Napisy do filmów

"John Wick" to powrót oldskulowego kina akcji, w którym poszukujący sprawiedliwości i zadośćuczynienia...

Kategoria: Napisy do filmów

jetAudio to darmowy program służący do odtwarzania plików muzycznych, zarówno z dysku twardego jak i...

Kategoria: Multimedia

JLC´s Internet TV to narzędzie służące do odtwarzania plików multimedialnych znajdujących się na dysku,...

Kategoria: Multimedia

Killjoys [2x10] How to Kill Friends and Influence People. Dutch i John są łowcami nagród, zwanymi Killjoys....

Kategoria: Napisy do filmów

Killjoys [2x09] Johnny Be Good. Dutch i John są łowcami nagród, zwanymi Killjoys. Żyją w systemie planetarnym...

Kategoria: Napisy do filmów

Killjoys [2x08] Full Metal Monk. Dutch i John są łowcami nagród, zwanymi Killjoys. Żyją w systemie planetarnym...

Kategoria: Napisy do filmów

Killjoys [2x07] Heart-Shaped Box. Dutch i John są łowcami nagród, zwanymi Killjoys. Żyją w systemie...

Kategoria: Napisy do filmów

Killjoys [2x06] I Love Lucy. Dutch i John są łowcami nagród, zwanymi Killjoys. Żyją w systemie planetarnym...

Kategoria: Napisy do filmów

Killjoys [2x05] Meet the Parents. Dutch i John są łowcami nagród, zwanymi Killjoys. Żyją w systemie...

Kategoria: Napisy do filmów

Oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie’go...

Kategoria: Napisy do filmów

Młody amerykański chłopak stara się sprowadzić ojca z II wojny światowej. Pobierz polskie napisy pasujące...

Kategoria: Napisy do filmów

Amerykański serial telewizyjny zawierający wątki autobiograficzne, za którego scenariusz i reżyserię...

Kategoria: Napisy do filmów

Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon....

Kategoria: Gry

Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym panowie mogą spełniać swe ukryte fantazje...

Kategoria: Napisy do filmów

W L.A. Noire wcielamy się w policyjnego detektywa Cole’a Phelpsa usiłującego rozwiązać tajemniczą sprawę...

Kategoria: Gry

Mars [1x06] Crossroads. Twórcy filmu ukazują starania ludzkości wytrwale dążącej do podbicia Czerwonej...

Kategoria: Napisy do filmów

Mars [1x05] Darkest Days. Twórcy filmu ukazują starania ludzkości wytrwale dążącej do podbicia Czerwonej...

Kategoria: Napisy do filmów

Mars [1x04] Power. Twórcy filmu ukazują starania ludzkości wytrwale dążącej do podbicia Czerwonej Planety....

Kategoria: Napisy do filmów

Mars [1x03] Pressure Drop. Twórcy filmu ukazują starania ludzkości wytrwale dążącej do podbicia Czerwonej...

Kategoria: Napisy do filmów

Mars [1x02] Grounded. Twórcy filmu ukazują starania ludzkości wytrwale dążącej do podbicia Czerwonej...

Kategoria: Napisy do filmów

Mars [1x01] Novo Mundo. Twórcy filmu ukazują starania ludzkości wytrwale dążącej do podbicia Czerwonej...

Kategoria: Napisy do filmów

Dwaj łowcy głów, próbując znaleźć schronienie przed zamiecią śnieżną, trafiają do Wyoming, gdzie wplątani...

Kategoria: Napisy do filmów

Narcos [1x10] Despegue (Takeoff). „Narcos” przenosi nas do Kolumbii, gdzie kwitnie handel kokainą. Narkotyk...

Kategoria: Napisy do filmów

Narcos [1x09] La Catedral (The Cathedral). „Narcos” przenosi nas do Kolumbii, gdzie kwitnie handel kokainą....

Kategoria: Napisy do filmów

Narcos [1x08] La Gran Mentira (The Big Lie). „Narcos” przenosi nas do Kolumbii, gdzie kwitnie handel...

Kategoria: Napisy do filmów

Narcos [1x07] You Will Cry Tears of Blood. „Narcos” przenosi nas do Kolumbii, gdzie kwitnie handel kokainą....

Kategoria: Napisy do filmów

Narcos [1x06] Explosivos (Explosives). „Narcos” przenosi nas do Kolumbii, gdzie kwitnie handel kokainą....

Kategoria: Napisy do filmów

The Last Ship [3x13] Don't Look Back. W niedalekiej przyszłości dochodzi do epidemii śmiercionośnego...

Kategoria: Napisy do filmów

The Last Ship [3x12] Resistance. W niedalekiej przyszłości dochodzi do epidemii śmiercionośnego wirusa,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Last Ship [3x11] Legacy. W niedalekiej przyszłości dochodzi do epidemii śmiercionośnego wirusa,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Last Ship [3x10] Scuttle. W niedalekiej przyszłości dochodzi do epidemii śmiercionośnego wirusa,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Last Ship [3x09] Paradise. W niedalekiej przyszłości dochodzi do epidemii śmiercionośnego wirusa,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Last Ship [3x08] Sea Change. W niedalekiej przyszłości dochodzi do epidemii śmiercionośnego wirusa,...

Kategoria: Napisy do filmów

Black Sails [4x10] XXXVIII. Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence,...

Kategoria: Napisy do filmów

Black Sails [4x09] XXXVII. Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence,...

Kategoria: Napisy do filmów

Black Sails [4x08] XXXVI. Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence,...

Kategoria: Napisy do filmów

Black Sails [4x07] XXXV. Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence, jest...

Kategoria: Napisy do filmów

Black Sails [4x06] XXXIV. Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence,...

Kategoria: Napisy do filmów

Black Sails [4x05] XXXIII. Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence,...

Kategoria: Napisy do filmów

Quantico [2x13] Epicshelter. Grupa rekrutów przechodzi szkolenie w bazie FBI. Jeden z nich jest odpowiedzialny...

Kategoria: Napisy do filmów

Quantico [2x12] Fallenoracle. Grupa rekrutów przechodzi szkolenie w bazie FBI. Jeden z nich jest odpowiedzialny...

Kategoria: Napisy do filmów

Quantico [2x11] Zrtorch. Grupa rekrutów przechodzi szkolenie w bazie FBI. Jeden z nich jest odpowiedzialny...

Kategoria: Napisy do filmów

Quantico [2x10] Jmpalm. Grupa rekrutów przechodzi szkolenie w bazie FBI. Jeden z nich jest odpowiedzialny...

Kategoria: Napisy do filmów

Quantico [2x09] Cleopatra. Grupa rekrutów przechodzi szkolenie w bazie FBI. Jeden z nich jest odpowiedzialny...

Kategoria: Napisy do filmów

Quantico [2x08] Odenvy. Grupa rekrutów przechodzi szkolenie w bazie FBI. Jeden z nich jest odpowiedzialny...

Kategoria: Napisy do filmów

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona słynnej serii gier z gatunku survival horror tworzonych...

Kategoria: Gry

Gra stanowi miks typowego shootera z wyścigami samochodowymi na zrujnowanej w wyniku uderzenia asteroidy...

Kategoria: Gry

"Remember Me" to przygodowa gra akcji w perspektywie trzeciej osoby, w której wcielisz się w Nilin, byłą...

Kategoria: Gry

Resident Evil: Revelations wydane zostało początkowo tylko na przenośną konsolę Nintendo. Po tym, jak...

Kategoria: Gry

Resident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały...

Kategoria: Gry

Spolszczenie Risen 2: Mroczne wody. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w pobranym pliku.

Kategoria: Gry

Prison Break [5x09] Behind the Eyes. Akcja 5. sezonu "Skazanego na śmierć" będzie osadzona w Jemenie,...

Kategoria: Napisy do filmów

Prison Break [5x08] Progeny. Akcja 5. sezonu "Skazanego na śmierć" będzie osadzona w Jemenie, gdzie...

Kategoria: Napisy do filmów

Prison Break [5x07] Wine-Dark Sea. Akcja 5. sezonu "Skazanego na śmierć" będzie osadzona w Jemenie,...

Kategoria: Napisy do filmów

Prison Break [5x06] Phaeacia. Akcja 5. sezonu "Skazanego na śmierć" będzie osadzona w Jemenie, gdzie...

Kategoria: Napisy do filmów

Prison Break [5x05] Contingency. Akcja 5. sezonu "Skazanego na śmierć" będzie osadzona w Jemenie, gdzie...

Kategoria: Napisy do filmów

Prison Break [5x04] The Prisoner's Dilemma. Akcja 5. sezonu "Skazanego na śmierć" będzie osadzona w...

Kategoria: Napisy do filmów

The Walking Dead [7x16] The First Day of the Rest of Your Life. Serial opowiada o czasie następującym...

Kategoria: Napisy do filmów

The Walking Dead [7x15] Something They Need. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Walking Dead [7x14] The Other Side. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Walking Dead [7x13] Bury Me Here. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Walking Dead [7x12] Say Yes. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie,...

Kategoria: Napisy do filmów

The Walking Dead [7x11] Hostiles and Calamities. Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej...

Kategoria: Napisy do filmów

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin....

Kategoria: Napisy do filmów

Unreal Commander to prosta aplikacja służąca do przeglądania oraz zarządzania zasobami dysku twardego...

Kategoria: Narzędziowe

USBDeview 2.11 to malutki program służący do sprawdzenia stanu urządzeń podłączonych do komputera za...

Kategoria: Narzędziowe

uTorrent 3.2 to kolejny klient sieci BitTorrent, służący do bezpośredniej wymiany plików przez użytkowników....

Kategoria: Internet

Unreal: Return to Na Pali to jedyny oficjalny dodatek do znakomitej strzelanki pierwszoosobowej, wyprodukowanej...

Kategoria: Gry

UEFA Euro 2004 to kolejna odsłona znanej serii piłkarskiej, wyprodukowanej przez Electronic Arts, skupiająca...

Kategoria: Gry

Vikings [4x20] The Reckoning. "Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny....

Kategoria: Napisy do filmów

Vikings [4x19] On the Eve. "Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny....

Kategoria: Napisy do filmów

Vikings [4x18] Revenge. "Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny. Serial...

Kategoria: Napisy do filmów

Vikings [4x17] The Great Army. "Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny....

Kategoria: Napisy do filmów

Vikings [4x16] Crossings. "Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny. Serial...

Kategoria: Napisy do filmów

Vikings [4x15] All His Angels. "Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny....

Kategoria: Napisy do filmów

Kompletny zestaw narzędzi wideo Video Converter Ultimate Znacznie więcej niż konwerter-konwersji,...

Kategoria: Multimedia

Westworld [1x09] The Well-Tempered Clavier. Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany...

Kategoria: Napisy do filmów

Westworld [1x08] Trace Decay. Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki....

Kategoria: Napisy do filmów

Westworld [1x07] Trompe L'Oeil. Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki....

Kategoria: Napisy do filmów

Westworld [1x06] The Adversary. Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki....

Kategoria: Napisy do filmów

The Strain [3x10] The Fall. Po wylądowaniu Boeinga na lotnisku Kennedy'ego załoga samolotu nie odpowiada...

Kategoria: Napisy do filmów

Better Call Saul [3x08] Slip. Serial o sympatycznym prawniku z bardzo rozregulowanym kompasem moralnym,...

Kategoria: Napisy do filmów

Better Call Saul [3x07] Expenses. Serial o sympatycznym prawniku z bardzo rozregulowanym kompasem moralnym,...

Kategoria: Napisy do filmów

Better Call Saul [3x06] Off Brand. Serial o sympatycznym prawniku z bardzo rozregulowanym kompasem moralnym,...

Kategoria: Napisy do filmów

Better Call Saul [3x05] Chicanery. Serial o sympatycznym prawniku z bardzo rozregulowanym kompasem moralnym,...

Kategoria: Napisy do filmów

Better Call Saul [3x04] Sabrosito. Serial o sympatycznym prawniku z bardzo rozregulowanym kompasem moralnym,...

Kategoria: Napisy do filmów

Better Call Saul [3x02] Sunk Costs. Serial o sympatycznym prawniku z bardzo rozregulowanym kompasem...

Kategoria: Napisy do filmów